شکاف پرتو چیست؟

Splitters beam هستند دستگاه های نوری است که پرتو نور را به دو یا چند پرتو نور متصل می کند که یکی از بخش های کلیدی ترین interferometers است. این معمولا از یک فیلم فلزی یا یک فیلم دی الکتریک تشکیل شده است.

شایع ترین شکل یک مکعب ساخته شده از دو دایره شیشه ای مثلثی است که بر روی بستر با استفاده از چسب های پلی استر، اپوکسی یا اورهان چسبانده شده است. ضخامت لایه رزین به گونه ای تنظیم شده است که نیمی از (طول موج خاصی) نور از طریق یک "پورت" (یعنی مکعبی) منعکس می شود و نیم دیگر به علت بازتاب داخلی درونی به طور پیوسته منتقل می شود. پرتوهای پلاریزان، مانند منشور Wollaston، از مواد دوتنگی استفاده می کنند تا نور را به پرتو های نور متمایز پلاریزه تقسیم کنند.

طراحی دیگر این است که از یک آینه نیمه نقره ای، یک قطعه شیشه ای یا پلاستیکی، یک پوشش واضح و نازک فلزی استفاده شود که در حال حاضر معمولا آلومینیوم حاوی آلومینیوم است. ضخامت سپرده کنترل می شود به طوری که بخشی (معمولا نیمی از) نور که در زاویه 45 درجه اتفاق می افتد و توسط پوشش جذب نمی شود منتقل می شود و قسمت باقی مانده منعکس می شود. آینه بسیار نازک نیمه نقره ای برای عکاسی معمولا به عنوان آینه های پرده ای شناخته می شود. به منظور کاهش از دست دادن نور به علت جذب پوشش بازتابنده، به اصطلاح "Swiss Cheese" beamsplitters استفاده شده است. در ابتدا این ورق های فلزی سوراخ شده و بسیار جلا داده شده برای رسیدن به بازتاب و بازتاب مورد نظر بود. پس از آن، فلزی بر روی شیشه به داخل یک شیشه تزریق می شود تا یک پوشش ناپایدار ایجاد شود، یا یک منطقه کوچک از پوشش مداوم با اقدام شیمیایی یا مکانیکی برای ایجاد یک سطحی به معنای واقعی کلمه "نیمه نقره ای" برداشته شود.

به جای یک پوشش فلزی، یک پوشش نوری دی کروی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بسته به ماهیت آن، نسبت بازتاب به انتقال به عنوان تابعی از طول موج نور حادثه متفاوت است. Beamsplitters برای بعضی از نورافکنهای بیضوی بازتابنده برای پراکنده کردن تابش مادون قرمز (حرارتی) ناخواسته و اتصالات خروجی در ساختار لیزر استفاده می شود.

یک نوع سوم از beamsplitter مجموعه ای از منشور آینه dichroic است که از یک پوشش نوری دی کروی برای تقسیم یک پرتو حادثه به تعدادی از پرتوهای خروجی متمایز طیفی استفاده می کند. چنین دستگاه هایی در دوربین های فیلمبرداری سه رنگ و دوربین های سه بعدی رنگی استفاده می شود. این در حال حاضر در سه دوربین جدید CCD استفاده می شود. سیستم اپتیکی مشابه به عنوان یک معکوس برای ترکیبی پرتو در پروژکتور سه ال سی دی استفاده می شود که در آن نور از سه صفحه نمایش ال سی دی تک رنگ جداگانه به یک تصویر تک رنگ برای طرح ریزی متصل می شود.

Splitters برای فیبر تک حالت برای شبکه های PON از رفتار تک حالت برای تقسیم پرتو استفاده می کنند. تقسیم کننده ها به دو بخش تقسیم می شوند.

با استفاده از یک لنز تک و یک نقطه قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن در جهت هماهنگی آینه ها یا منشورهای یک جفت استریوسکوپیک، گاهی اوقات به عنوان "شکاف پرتو" شناخته می شود، اما این استفاده نامناسب از کلمات است، زیرا آنها در واقع جفت پریسوپ ها هستند که ریزش می کنند نور از تصادف نیست در بعضی موارد نادر از ضمیمههای عکاسی استریو، آینه یا بلوک منشور عمل تضاد را به عنوان پرتوهای پرتو انجام می دهد، با موضوع پوشیده شده که امکان تولید مستقیم تصویر 3 بعدی را از دو دیدگاه چشم انداز متفاوت از طریق یک فیلتر رنگی یا به سرعت متناوب لوورز سفارش ویدئو 3D 3D.


شانگهای New Eyes Medical Inc. یک شرکت جامع است که چندین بخش را شامل می شود مانند Medical-Investment، Management، Digital Development Of Ophthalmic Equipment، Production، و نماینده عمومی در سراسر چین از TTI محصولات دیجیتال با کیفیت بالا. مهارت Neweyes توسعه یافته، Fundus دوربین ؛ تجهیزات Optometry ؛ میکروسکوپ چشم پزشکی ؛ لامپ نازک ؛ برنده حقوق کپی رایت جمهوری خلق چین است.

اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ جراحی : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/