توسعه بازار میکروسکوپ جراحی

بر اساس کاربرد، صنعت به جراحی عصبی و ستون فقرات، چشم پزشکی، جراحی پلاستیک و بازسازی، انکولوژی، زنان و اورولوژی، ENT و دندانپزشکی طبقه بندی شده است. انکولوژی سریعترین برنامه در حال رشد با حدود 20٪ است به دلیل افزایش شیوع سرطان در سراسر جهان. بر اساس کاربران نهایی، بازار میکروسکوپ عامل به پزشکان و کلینیک دندانپزشکان و بیمارستان ها طبقه بندی می شود. بیمارستان ها بزرگترین کاربران نهایی هستند.

در حال افزایش تعداد جراحی ها و حمایت مالی از سوی دولت، تعداد بیشتری از بیماران و جراحی ها و قابلیت های بیشتر تامین مالی بیماران، راننده های اصلی این بخش هستند. کلینیک های مستقل با میزان قابل توجهی 10٪ در دوره پیش بینی می کنند. در دسترس بودن میکروسکوپهای عملیاتی کوچکتر و صنعت دندانپزشکی در حال افزایش است که تقاضای این بخش را در اختیار دارد.

این صنعت به تبلت، روی کاستورها، سقف و دیوار نصب شده طبقه بندی شده است. میکروسکوپ بر روی کاستورها سهم عمده ای در سال 2015 داشته و انتظار می رود که در طول دوره پیش بینی، سودآور باشد. فشردگی و قابلیت تعمیر و نگهداری بهتر این دستگاه ها ویژگی های کلیدی است که باعث افزایش رشد می شود.

در سال 2015، بازار میکروسکوپ جراحی در آمریکای شمالی با تولید بیش از 30 درصد درآمد، با توجه به برنامه های کاربردی گسترده و بهبود خدمات بهداشتی در منطقه، بر تولید درآمد جهانی افزوده است. انتظار می رود که آسیا و اقیانوسیه رشد بالایی داشته باشد به دلیل وجود پتانسیل بسیار بالایی در ارتباط با خدمات بهداشتی در منطقه. انتظار می رود که هند و چین به دلیل پایه عظیم جمعیت و افزایش ابتکارات دولت در جهت بهبود سلامت، سریع ترین کشورهای در حال رشد در منطقه باشند.


شانگهای New Eyes Medical Inc. یک شرکت جامع است که چندین بخش را شامل می شود مانند Medical-Investment، Management، Digital Development Of Ophthalmic Equipment، Production، و نماینده عمومی در سراسر چین از TTI محصولات دیجیتال با کیفیت بالا. مهارت Neweyes توسعه یافته، Fundus دوربین ؛ تجهیزات Optometry ؛ میکروسکوپ چشم پزشکی ؛ لامپ نازک ؛ برنده حقوق کپی رایت جمهوری خلق چین است.

اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ جراحی : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/