بازار اپتیک چشم پتانسیل بالایی دارد

بازار ابزارهای اپتیکی چشم می تواند براساس نوع دستگاه جراحی، دستگاه های تشخیصی و مراقبت از بینایی تقسیم شود. بخش جراحی دستگاه می تواند به جراحی آب مروارید، دستگاه جراحی انکساری، دستگاه جراحی گلوکوم و دستگاه جراحی vitroeretinal طبقه بندی شود. بخش دستگاه های تشخیصی را می توان به تونومتر، لامپ های شکاف، دوربین های فوندوس، اتورفراکتومتر، کراتومتر، سیستم توموگرافی مختلط اپتیک (OCT)، گنایسکوپ، اکوسیستم چشم، آنژیوگرافی چشم، فلوئورسین، پیکومتر، میکروسکوپ های چشم، توپوگرافی قرنیه و دیگران طبقه بندی کرد. بخش مراقبت از چشم را می توان به لنزهای تماسی و لنزهای تماسی تقسیم کرد. بازار دستگاه های جراحی انکساری می تواند بیشتر به لیزر اگزایمر، لیزر YAG، لیزر فموتوسن و میکرو کراتوم تقسیم شود. گزارش بازار درباره اپتیک و ابزارهای چشم پزشکی می تواند به چهار منطقه جغرافیایی یعنی آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه و سایر نقاط جهان تقسیم شود.

بازار اپتیک و ابزار چشم پزشکی، با توجه به نوآوری های تکنولوژیکی و افزایش مستمر جمعیت مردم سالاری، پتانسیل بسیار بالایی دارد. علاوه بر این، افزایش آگاهی در میان بیماران برای سیستم های تشخیصی موثر، زیرساخت های مراقبت های بهداشتی بهبود یافته و افزایش نفوذ در عمل جراحی حداقل تهاجمی نیز به عنوان دلایل اصلی رشد اپتیک چشم و بازار ابزار است. بازار نیز به دلیل جمعیت پیری که بیشتر در معرض اختلالات چشم قرار دارد، باعث افزایش رشد این بازار می شود. با این حال، هزینه های بالا، رکود اقتصادی و مسائل مربوط به سیاست های بازپرداخت، بعضی از دلایل پیش بینی شده برای جلوگیری از رشد بازار نوری چشم می باشد.

از لحاظ جغرافیایی، آمریکای شمالی بزرگترین سهم بازار نوری و ابزارهای چشم پزشکی و سپس منطقه اروپا را تشکیل می دهد. تسلط این مناطق در این بازار به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی و حضور چشم پزشکان به خوبی آموزش دیده است. علاوه بر این، افزایش آگاهی در میان جمعیت بیمار، بهبود زیرساخت های مراقبت های بهداشتی و افزایش شیوع جراحی آب مروارید، دلیلی دیگر است که انتظار می رود که بازار رشد سالم داشته باشد. با این حال، در آینده نزدیک انتظار می رود که بازار ایالات متحده به دلیل بلوغ بازار، سهم بازار را کاهش دهد. انتظار می رود که آسیا و اقیانوس آرام به دلیل بهبود زیرساخت های مراقبت های بهداشتی در مناطق هند، چین، ژاپن، سنگاپور و ویتنام، رشد سالم در آینده نزدیک را نشان دهد. علاوه بر این، جمعیت پیری که بیشتر در معرض اختلالات چشم پزشکی و افزایش درآمد قابل مصرف در منطقه آسیا قرار گرفته است، به عنوان یکی دیگر از رانندگان اصلی نیز شناخته شده است که به تقاضای اپتیکی و ابزار چشم پزشکی در این منطقه افزوده است.


شانگهای New Eyes Medical Inc. یک شرکت جامع است که چندین بخش را شامل می شود مانند Medical-Investment، Management، Digital Development Of Ophthalmic Equipment، Production، و نماینده عمومی در سراسر چین از TTI محصولات دیجیتال با کیفیت بالا. مهارت Neweyes توسعه یافته، Fundus دوربین ؛ تجهیزات Optometry ؛ میکروسکوپ چشم پزشکی ؛ لامپ نازک ؛ برنده حقوق کپی رایت جمهوری خلق چین است.

اطلاعات بیشتر در مورد میکروسکوپ جراحی : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/