کنفرانس HD دوربین ویدئو کنفرانس

سنسور: 1/2.8 اینچ CMOS

لنز: 20 بار

پیکسل های موثر: 4 میلیون

رزولوشن: HD کامل 1080P (1920 × 1080)

دوربین با کیفیت بالا ویدئو کنفرانس KT HD20C ارتباطی با کیفیت بالا دوربین رنگ طراحی و توسعه توسط شرکت عمدتا برای صنعت ویدئو کنفرانس است. آن 1/2.8 اینچ حسگر تصویر CMOS استفاده می کند. با 2.38 میلیون پیکسل موثر, آن می تواند با هر نوع کدک و سیستم های دیگر به خروجی با کیفیت بالا, با وضوح بالا تصاویر ترکیب شود.

دوربین با کیفیت بالا ویدئو کنفرانس KT HD20C بسیاری از ویژگی های قدرتمند از دوربین ویدئو کنفرانس H100V به همراه کیفیت تصویر فوق العاده روشن خود را به ارث برده، با کیفیت بالا دوربین واقعا قدرتمند تبدیل شده است. کاترین HD20C زاویه دید وسیع ساخته شده است 20 x لنز زوم اپتیکال است که تصویر 16:9 نسبت خروجی می تواند و قادر می سازد با سرعت بالا، سکوت سوژه متحرک از روبرو/کج و عکسبرداری از اشیاء در منطقه وسیعی با کمی با عصبانیت سخن گفتن است. همچنین بسیاری از ویژگی های مناسب مانند قرار گرفتن در معرض تمرکز/خودکار خودکار، چند ایستگاه از پیش تنظیم، مادون قرمز و کنترل از راه دور، و غیره. HD ویدیو کنفرانس دوربین KT-HD20C ایده آل برای ویدئو کنفرانس و آموزش از راه دور و آموزش شرکت های بزرگ است.

برنامه اصلی:

به طور گسترده ای در ویدئو کنفرانس، آموزش از راه دور، پزشکی از راه دور، کلیسا عبادت، سایت رویداد، تاز، مراکز چند رسانه ای، فروشگاه های زنجیره ای، حمل و نقل، فرودگاه ها و دیگر سایت های مانیتورینگ استفاده می شود.