دوربین فوندوس دسکتاپ

دوربین فوندوس دسکتاپ
جزئیات محصول

شما به قصد ساخته شده در چین یکی از پیشرو دوربین فوندوس دسکتاپ برای چشم تولید کنندگان و تامین کنندگان عمده فروشی پزشکی، جراحی چشمی دسکتاپ فوندوس و دوربین? بررسی قیمت با ما خوش آمدید.

TNF-505 غیر mydriatic فوندوس دیجیتال دوربین ادغام تابع فوندوس mydriatic و غیر mydriatic عکس. به این ترتیب به راحتی می تواند نیازهای روزانه خدمات سرپایی چشم برآورده، و نیز خواهد شد یک ابزار قدرتمند برای غربالگری فوندوس با فوندوس کارآمد و با کیفیت بالا تصویر راه حل. تصاویر فوندوس جامع فراهم می کند با بالا مقرون به صرفه بودن. پیکسل بالا سیستم تصویربرداری SLR و عالی سیستم نوری مزایای بیشتری TNF505 فوندوس دوربین از مارک های دیگر است.


سیستم تصویربرداری SLR خارجی فراهم می کند کاربران با دسترسی آسان عکس با وضوح بالا.

خارجی SLR تصویربرداری سیستم، نه تنها رنگ رنگی و جزئیات را فراهم می کند اما نیز بسیار آسان برای به روز رسانی می کند.پیکسل بالا ارائه می دهد یک تجربه فوق العاده با جزئیات.

آن را فراهم می کند تصاویر 18 مگاپیکسل و نوری عالی سیستم تصویربرداری. به این ترتیب عکس هنوز هم نهایت روشن پس از بزرگنمایی جزئی که حیاتی برای تشخیص ضایعات حداقل باشد.ادغام عکس فوندوس mydriatic و غیر mydriatic


ادغام عکس mydriatic و غیر mydriatic فوندوس به طور کامل مطابق نیاز به معاینه فوندوس حرفه ای و غربالگری فوندوس.


رابط کاربری ساده و آسان عمل

ظاهر ساده و غنی تصویربرداری به کمک سیستم و تمرکز موقعیت سیستم با دو نقطه کمکی را عمل به راحتی در دسترس دست حتی سبز است که هرگز استفاده از دوربین فوندوس.حالت عکسبرداری کم چراغ قوه

عکس فوندوس روشن و واضح می تواند هنوز هم دست آورد هنگامی که شما انتخاب می کنید حالت تیراندازی به چراغ قوه کم. در همان زمان, بیمار'راحتی s می تواند در وا بزرگتضمین y.


پرس و جو